INFO

Naša spoločnosť poskytuje služby a produkty v obore sklenárstva a okenárstva od roku 1998. Zabezpečuje kompletný sortiment tovarov, materiálov, náradia, strojov a zariadení pre sklenárstva, vitrážnictva a výrobcov izolačných skiel. Dodáva stroje a zariadenia pre výrobcov plastových a hliníkových okien a dverí, poskytuje servis na stroje používané v týchto oboroch.STROJE K VÝROBE OKIEN

Stroje KABAN pre výrobu plastových a hliníkových okien a dverí.
Firma KABAN je jedna z najväčších výrobcov strojov pre oknárov na svete a v tomto sektore je od roku 1983, zamestnáva 190 zamestnancov. Má zastúpenie na všetkých kontinentoch a ročne vyprodukuje 5000 ks strojov, jej ročný obrat je 10 miliónov EUR. Poslaním firmy je uspokojiť svojich zákazníkov na celom svete so spoľahlivými , úspornými a vysokokvalitnými strojmi za prijateľné ceny. Za posledný rok investovala 2.000.000,- € na rozvoj technológie pre výrobu strojov.

Sortiment:

Jednohlavé a dvojhlavé píly profilov, píly zasklievacích líšt, zváračky pre PVC a rohové lisy pre AL profily, kopírovacie a odvodňovacie automaty a poloautomaty, jedno a dvoj nástrojové stĺpové frézy, rohové začisťovačky PVC, pásové píly výstuží, skrutkovače výstuží, zasklievacie stojany a pod. Stroje dostupné aj v triedach CNC a automatických linkách. Zabezpečujeme aj inštaláciu strojov u Vás vo výrobe, záručný a pozáručný servis.
Máme dlhodobé skúsenosti a dobré preferencie na slovenskom a českom trhu.

Všetky stroje majú nasledovné certifikáty:STROJE K VÝROBE DVOJSKIEL

Ak uvažujete o kúpe novej, alebo modernizácii Vašej existujúcej linky na výrobu izolačných skiel, potom nehľadajte ďalej. Nájdete u nás stroje, zariadenia a náradie potrebné pre výrobu a to všetko na jednom mieste. Zabezpečujeme inštaláciu, zaučenie, záručný a pozáručný servis na mieste prevádzky. Garantujeme dlhoročné skúsenosti v obore. Samozrejmosťou sú kladné preferencie slovenských výrobcov a starostlivosť o zákazníka je našou prioritou.

POUŽITÉ STROJE

Ak chcete predať, alebo kúpiť použitý stroj, zariadenie či linku na výrobu PVC & AL okien a dverí, alebo k výrobe izolačných skiel, či pre potreby sklenárstva, nesmierne radi Vám poradíme a pomôžeme.

KOMPONENTY

Kompletný sortiment pre sklenárov, výrobcov izolačných dvojskiel, vitráže, špeciálne bezpečnostné, lepené, žiaruvzdorné sklá.